zdjecie

 

 

Hydrolab to polska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy dobrze zorganizowanym, nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwem.

Produkujemy laboratoryjne demineralizatory, zaprojektowane zgodnie z wytycznymi polskich i europejskich norm, wykorzystując najnowsze technologie oczyszczania wody – filtrację mechaniczną, adsorpcję, odżelazianie, zmiękczanie, dejonizację, techniki membranowe oraz stosując elektrodejonizację czy promieniowanie UV 185/254 nm. Analizując potrzeby naszych Klientów, zgodnie z wytycznymi norm i dostępnej technologii, możemy zaplanować całą gospodarkę wodną w laboratorium, z pełną dokumentacją kwalifikacyjną.

Nasi pracownicy biura projektowo-konstrukcyjnego i laboratorium to doświadczona kadra chemików, automatyków i programistów, dbająca o profesjonalną i bogatą ofertę urządzeń. Hydrolab aktualnie posiada w swojej ofercie ponad sto modeli urządzeń do oczyszczania wody. Na podstawie naszych bogatych doświadczeń i badań projektujemy oraz dostarczamy urządzenia będące odpowiedzią na bieżące potrzeby naszych użytkowników – klientów. Stworzyliśmy również szereg unikalnych oraz innowacyjnych rozwiązań stanowiących uzupełnienie oferty podstawowej.

Zarówno w kraju, jak i za granicą nasze produkty działają w laboratoriach analitycznych oraz w gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, a także w przemyśle elektronicznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, itp. Hydrolab oferuje kompleksowe usługi związane z szybkim i wygodnym pozyskiwaniem przez laboratoria wody najwyższej jakości, służy doradztwem w sprawach związanych z zaopatrzeniem w wodę zdemineralizowaną zapewniając kompletną i natychmiastową obsługę od momentu planowania do montażu, z pełną dokumentacją kwalifikacyjną IQ, OQ, PQ. Szczycimy się również bardzo dobrą opinią w szybkości i jakości serwisu naszych urządzeń.

Firma posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu systemów oczyszczania wody, który gwarantuje wysoką jakość produktów oraz świadczonych usług.