Projektowanie

Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie najwyższych technologii oczyszczania wody, przy współpracy z kadrą naukowo-techniczną stworzyliśmy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, w którym wciąż powstają projekty innowacyjnych rozwiązań. 

Dlatego też, oferujemy profesjonalną pomoc w indywidualnym projektowaniu i doborze najbardziej odpowiedniego systemu uzdatniania wody, dopasowanego do specjalnych potrzeb Klienta. Świadczymy też usługę modyfikacji lub rozbudowy produktu wcześniej zakupionego.

Na wszystkich etapach projektowania oraz konstrukcji testujemy i weryfikujemy nowe rozwiązania, co pozwala na optymalizację kosztów produkcji, późniejszej eksploatacji urządzeń, a przede wszystkim produkcję wody odpowiedniej jakości do konkretnych zastosowań i wymagań Klienta.

Gwarantujemy odpowiednie parametry pracy systemu uzdatniania wody, metody dystrybucji oraz magazynowanie wody oczyszczonej.

W dziale projektowania poszukujemy idealnych rozwiązań dla tworzenia coraz nowszych i nowocześniejszych produktów o wysokiej jakości i szerokim zastosowaniu.

Zapewniamy szybką i kompletną realizacją projektów.