O firmie

Firma Hydrolab specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu systemów oczyszczania wody przeznaczonej do celów laboratoryjnych.

Hydrolab jest polskim liderem w produkcji demineralizatorów laboratoryjnych. Od ponad dwudziestu lat wprowadza i wdraża najnowsze technologie oczyszczania wody w filtracji mechanicznej, adsorpcji, odżelazianiu, zmiękczaniu, dejonizacji, w technikach membranowych (odwrócona osmoza, mikrofiltracja, nanofiltracja, ultrafiltracja) oraz w zastosowaniu promieniowania UV 185 nm i 254 nm.

Hydrolab aktualnie posiada w swojej ofercie ponad sto modeli urządzeń do oczyszczania wody. Na podstawie własnych badań i doświadczeń zaprojektowano i wyprodukowano demineralizatory serii: TECHNICAL, HLP, SPRING, które są idealnym rozwiązaniem, mogącym sprostać wszystkim wymaganiom każdego współczesnego laboratorium w sferze zapotrzebowania na ultraczystą wodę. Stworzono również szereg unikalnych oraz innowacyjnych rozwiązań stanowiących uzupełnienie oferty podstawowej. Są to systemy serii: BASIC, ULTRA, R, TECHNICAL PLUS oraz systemy przemysłowe: SPRING, TECHNICAL oraz TECHNICAL PLUS. Wkrótce oferta zostanie poszerzona o serię HLP EDI. Demineralizatory mogą być wykorzystywane zarówno w laboratoriach analitycznych, jak również w gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, a także w przemyśle elektronicznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, itp.

Hydrolab oferuje kompleksowe usługi związane z szybkim i wygodnym pozyskiwaniem przez laboratoria wody najwyższej jakości, służy doradztwem w sprawach związanych z zaopatrzeniem w wodę zdemineralizowaną zapewniając kompletną i natychmiastową obsługę od momentu planowania do montażu, z pełną dokumentacją kwalifikacyjną IQ, OQ, PQ.

Firma posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu systemów oczyszczania wody, który gwarantuje wysoką jakość produktów oraz świadczonych usług.